You are here:

Вітальне слово керівника

Вітаємо вас на сайті відділення пухлин легень та середостіння Національного інституту раку!

Ціллю нашої роботи є максимально швидке,  ефективне та комфортне обстеження і лікування пацієнта.

Кожного року на базі нашого відділення отримують лікування тисячі пацієнтів. Для всіх підбирається найефективніший метод(методи) лікування з мінімальною психічною та фізичною травмою, що підбирається згідно міжнародних рекомендацій та власного багаторічного досвіду.

Отримуючи допомогу у відділенні, ви можете бути впевнені, що запропонована методика є найкращою у вашому випадку.

Відділення пухлин легень та середостіння поєднує у собі багаторічний досвід старших колег та ентузіазм молодих спеціалістів!!!

На базі Інституту раку можна пройти будь-яке обстеження в найкоротший термін, що необхідне для верифікації процесу, скринінгу, доопераційного обстеження та контролю після лікування.

Перебування у стаціонарі ми намагаємось зробити максимально зручним та швидким. Комфорт забезпечуємо сучасними палатами(ссилка), а короткий термін перебування – менш травматичними операціями, а саме ендоскопічними за допомогою спеціальної техніки(ссилка операційна). Весь комплекс лікування відбувається у злагодженій праці хірургів, клінічних онкологів, анестезіологів , ендоскопістів, середнього та молодшого персоналу!

Відділення пухлин легень та середостіння- це багаторічна історія, досвід та майстерність, що відомі на всю Україну та світ!

На сайті можна ознайомитися з нашою роботою, перевагами, хворобами та методами їх лікування

З повагою, колектив відділення!